Новини

Головна » Новини » Вступ

Вступ

22.07.2019
Додав: Адміністратор
Коментарі: 0
Переглядів: 180

Івано-Франківський фінансово-комерційний кооперативний коледж імені

С. Граната - сучасний вищий навчальний заклад європейського зразка.

 

Саме про такий коледж Ви мріяли і саме в ньому Вам буде найлегше досягати бажаних висот, адже в ІФФКК коледжі імені С. Граната цінують розумних, відповідальних та креативних абітурієнтів.

ІФФКК коледж імені С. Граната виховує успішних випускників вже понад 40 років. Пройшовши довгий шлях від учбово-курсового комбінату до фінансово-комерційного кооперативного коледжу, він став високоякісним і авторитетним навчальним закладом з власною ефективною моделлю освіти.

Про це свідчить почесне звання «Лідер сучасної освіти», яке приствоїли Коледжу Граната Міністерство освіти і науки України та Академія педагогічних наук України за багаторічну інноваційну педагогічну діяльність у модернізації освіти України. Також коледж нагороджений Почесним дипломом за активне впровадження здобутків педагогічної науки в освітню практику.

За час свого існування коледж отримував ще безліч різноманітних нагород, подяк і відзнак. Проте своїм найбільшим досягненням працівники коледжу вважають достойних випускників, про яких вдячно відгукуються роботодавці. А також умови навчання, які вдалось створити на території коледжу та принципи, якими керуються усі, хто є частиною Івано-Франківського фінансово-комерційного кооперативного коледжу імені С. Граната.

Cучасна матеріально-технічна база коледжу включає в себе безліч невід’ємних атрибутів ефективного навчального процесу. Це і мультимедійні аудиторії, навчальні лабораторії, комп’ютерні класи, і спортивна і тренажерна зали, електронний читальний зал з необмеженим доступом в мережі Internet та бібліотека, і медичний та стоматологічний кабінет, високопрофесійна автошкола.

Студенти мають змогу жити в затишних гуртожитках, що знаходяться неподалік від навчального корпусу, що знаходиться в самісінькому центрі Івано-Франківська. Для зручності студентів на території коледжу і гуртожитків працює безкоштовний wi-fi, навчання відбувається в одну зміну,  а про смачну та недорогу їжу дбає Галереє Смаку на території.

Якісний викладацький колектив забезпечує високий рівень підготовки, а розвинута діяльність студентської ради забезпечує активне студентське дозвілля та цікавий позаурочний виховний процес.

Понад усе в ІФФКК коледжі імені С. Граната цінується атмосфера відкритості та партнерства. ЇЇ можна відчути, ставши студентом однієї з восьми спеціальностей коледжу: підприємництво, торгівля та біржова діяльність; фінанси, банківська справа та страхування; інженерія програмного забезпечення; готельно-ресторанна справа; комп’ютерна інженерія; облік і оподаткування; маркетинг; туризм.

Запрошуємо стати частиною Івано-Франківського фінансово-комерційного кооперативного коледжу імені С. Граната, який готує фахівців на базі 9 та 11 класів.

Відкривай для себе справді якісну, приємну та ефективну освіту!

Коментарі

Код *: