Новини

Головна » Новини » ТУРНІР З ФУТЗАЛУ (ДІВЧАТА)

ТУРНІР З ФУТЗАЛУ (ДІВЧАТА)

20.11.2018
Додав: Адміністратор
Коментарі: 1
Переглядів: 409

Днями в ІФФКК коледжі імені С. Граната завершився турнір з футзалу серед дівчат, під керівництвом Семенишина Д.В. Загалом турнір тривав 2 ігрових дні протягом яких в турнірі змагалися 5 команд, зокрема студенти груп: ГРС-114; Ф-146, О-131, Т-108; ТМ-339; РО-212, РПЗ-231,ПЗ-133; ПТ-143, М-113.

Турнір проходив по коловій системі, за якою всі команди могли зіграти одна з одною. Команди продемонстрували високу зіграність та майстерність з притаманним спортивним запалом. Вболівальники жваво підтримували гравців вигуками та шаленими оплесками.

Кращим бомбардиром турніру стала студентка групи РО-212 Дем’янів Тетяна, яка забила у ворота суперників 5 м’ячів. І як підсумок футбольних баталій:
- третє місце у турнірі отримали студенти групи РО-212: Дем’янів Тетяна, Маковійчук Тетяна, Корній Іванна, Боднар Мар’яна, Коперська Мар’яна;
- друге місце вибороли студенти групи ПТ-143: Зьола Діана, Головецька Марія, Сенів Ілона, Гриник Дарина, Рабик Уляна, Радіонова Вікторія;
- перше місце здобули студенти групи ТМ-339: Куца Наталія, Буркун Ніна, Шевчук Оксана, Нижник Марія, Курпіль Наталія.

Друге і перше місце визначилося тільки після підрахунку забитих і пропущених м’ячів, так як команди набрали одинакову кількість очок.

Дивлячись як майстерно дівчата володіли м’ячем, можна сподіватися на результативну гру нашої збірної команди, яка буде формуватися з кращих гравців турніру для обласних змаганнях з футзалу.

Коментарі

Код *: