Новини

Головна » Новини » ТУРИСТИЧНИЙ КВЕСТ “ЛЕГЕНДИ І ЗАГАДКИ ФРАНКІВСЬКА”

ТУРИСТИЧНИЙ КВЕСТ “ЛЕГЕНДИ І ЗАГАДКИ ФРАНКІВСЬКА”

22.10.2018
Додав: Адміністратор
Коментарі: 0
Переглядів: 303

Студенти коледжу імені С. Граната взяли активну участь у квесті з нагоди святкування Міжнародного дня туризму між вищими навчальними закладами міста. Організатором змагань виступило Управління економічного та інтеграційного розвитку Івано-Франківської міської ради.

У квесті взяло участь 6 команд, які пізнавали та досліджували історичні та архітектурні об’єкти Станіславова, загалом 9 локацій, а саме: плоша Ринок – площа Шептицького - фортечна галерея “Бастіон” – будівля ОДА – площа Міцкевича – “Русалка Дністровая” – палац Потоцького – Вічевий Майдан.

Мета квесту - популяризація туризму серед містян та молоді, а також руйнування міфу, що Франківськ – це транзитне місто, в якому немає нічого цікавого для туристів.

Окремо хочемо відзначити зусилля нашої команди, яка вперше брала участь у подібних змаганнях та подякувати капітану команди Гоголю Василю, учасникам: Вінтонів Аліні, Зеленчук Ганні, Мадризі Дмитру, Рибчук Наталії, Баранецькому Роману та Олегу Горбковому за чудову командну гру, злагодженість дій під час конкурсів та сильні знання з історії та географії міста Станіславова. Бажаємо нашим студентам успіхів на туристичній ниві.

Коментарі

Код *: