Новини

Головна » Новини » ТИЖДЕНЬ ІНОЗЕМНИХ МОВ В КОЛЕДЖІ

ТИЖДЕНЬ ІНОЗЕМНИХ МОВ В КОЛЕДЖІ

22.10.2018
Додав: Адміністратор
Коментарі: 0
Переглядів: 401

Так як 2017 рік оголошений в Україні роком німецької мови, то 12 травня для студентів ІФФКК коледжу імені С. Граната зустріч з п. Гейнцом Йозефом Кнеппером в Університеті Короля Данила була досить продуктивною. Лекція на тему «Досвід підготовки правників у ФРН» була цікавою і повчальною, адже студенти ще раз переконалися в необхідності вивчення іноземних мов для майбутньої професії. Почути «живу» мову, дізнатися для себе багато цікавого - це власне і була мета як студентів, так і викладачів циклової комісії іноземних мов.

16 травня в рамках проведення циклової комісії іноземних мов в коледжі був проведений виховний захід до Дня Матері. Викладачі Р. О. Гірак, В. М. Бекика та студенти групи ГРС-113 створили надзвичайно душевну та чуттєву атмосферу. Розповіді про святкування Дня Матері в різних країнах, поезія на різних мовах, пісні у виконанні наших талановитих студентів не залишили байдужими нікого.

17 травня викладач іноземних мов Р. Я. Зубрицький запросив викладачів та студентів на віртуальну подорож «Стежками Люрду і Фатіми» Згадки про нещодавну паломницьку прощу, фільми та фотографії із святих місць - це саме те, що зараз бракує кожній людині, яка хоче знайти бодай трохи спокою та умиротворення у нашому розбурханому світі.

На літературну годину «Живий Франко» Пташник І.М запросила працівників бібліотеки іноземних мов. Так як життя і творчість Каменяра тісно пов’язані з нашим містом Франковим, то ми просто зобов’язані це знати і пам’ятати. Студенти та гості літературної години почерпнули для себе багато корисної інформації, насолоджувались співаною поезією Франка, та відкрили для себе Франкову Шекспіріану.

Справжнім днем відкритих дверей для Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка виявилося 18 травня 2017 p., коли відділ літератури іноземними мовами відвідали студенти і викладачі коледжу Граната.

Більше півсотні охочих переглянули подорожуючу виставку «Публічні бібліотеки: фотоесе Роберта Доусона», яка впродовж травня експонуватиметься в рамках проекту Американського дому в Києві в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку».

Цей проект - фотографічний огляд кількох сотень публічних бібліотек у 48 штатах, від Аляски до Флориди та від Нової Англії до Каліфорнії. На 20-ти світлинах зафіксована динамічна і необхідна цілісна система, існування якої все ще перебуває під загрозою.

Коментарі

Код *: