Новини

Головна » Новини » Спортивно - патріотичні змагання

Спортивно - патріотичні змагання

22.10.2019
Додав: Адміністратор
Коментарі: 0
Переглядів: 563

6 грудня в ІФФКК коледжі імені С. Граната відбулися спортивно-патріотичні змагання “Веселі старти”, в яких взяли участь студенти I-IV курсів коледжу С. Граната.За перемогу боролися збірні команди трьох відділень коледжу, а саме: фінансів, обліку та організації обслуговування, відділення товарознавства, комерційної та маркетингової діяльності, відділення інформатики та обчислювальної техніки.Змагання складалися з кількох етапів (козацька розвідка, стрибки у мішках, риболовля, бій півнів, смуга перешкод, снайпер (дартс), битва титанів), кожен з яких «перевіряв» не тільки швидкість, вправність та спритність, а й згуртованість команд, довіру учасників одне одному та вміння сконцентруватися в переломні моменти гри.

Повірте, таких моментів було вдосталь!

Підтримати своїх прийшли студенти та викладачі, які вболівали за улюблену команду і гучними оплесками додавали учасникам сил.

Інтрига тривала до останнього етапу, в якому капітани команд змагалися у швидкості та вправності одягати військову форму.За підсумками усіх етапів перше місце посіла збірна команда відділення фінансів, обліку та організації обслуговування – капітан Горбовий Ярослав. Друге – збірна команда відділення інформатики та обчислювальної техніки – капітан Спасюк Микола. Третє місце завоювала збірна команда відділення товарознавства, комерційної та маркетингової діяльності – капітан Хімчак Любомир.

Учасники отримали море вражень і подарували глядачам масу позитивних емоцій, за що нагороджені грамотами та солодкими подарунками.

А чудовий настрій, прагнення перемоги та бойовий запал, що подарували

«Веселі старти», зовсім скоро знадобляться на заліково-екзаменаційнії сесії

Коментарі

Код *: