Новини

Головна » Новини » Спортивні змагання, присвячені Дню захисника України

Спортивні змагання, присвячені Дню захисника України

23.09.2020
Додав: Адміністратор
Коментарі: 0
Переглядів: 885

«Кожна дитина має право на життя та здоровий розвиток» (ст.6 Конвенції ООН про права дитини).

Другий етап фестивалю «Я маю право» – спортивні змагання – проводився в КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр». Учасники цього етапу змогли показати свої вміння і навички у спортивних змаганнях.

Розпочали з представлення команди: кожна команда оригінальною речівкою, девізом, слоганом, представляла себе.Наступним елементом була спортивна комплексна естафета, в якій брали участь 10 учасників від команди. Суддя перед початком змагання продемонстрував порядок виконання завдань з дотриманням правил.

Продовжили конкурс виконанням спортивного танцю військово-патріотичного стилю у виконанні не менше 5-ти учасників.

Захоплюючим та цікавим виявився елемент стрільби з пневматичної гвинтівки. Від команди один хлопець та одна дівчина виконали п’ять пострілів по мішені (2 пробних і 3 залікових). Кожна команда мала свою мішень.Найжвавішим та запеклим був конкурс «Перетягування канату».

Конкурс запитання-відповідь «Спортивний ерудит» передбачав по 5 запитань на тематику Олімпійських ігор учасникам команд.Перемога в етапі присуджується команді за результатами усереднення балу за виконання всіх завдань цього етапу – команда ІФФКК коледжу імені С.Граната посіла третє місце.

Вітаємо з призовим місцем та бажаємо перемоги в наступних етапах фестивалю!

Всі фото за посиланням: https://www.facebook.com/FinkolIfUaOfficial

Коментарі

Код *: