Новини

Головна » Новини » «РОДИНА, РОДИНА»

«РОДИНА, РОДИНА»

22.10.2018
Додав: Адміністратор
Коментарі: 0
Переглядів: 254

Студенти спеціальності “Туризм” група ТО-306 Коледжу імені С. Граната відвідали унікальний культурний заклад «Музей-садибу родинних професій», творцем і натхненником якого є заслужений журналіст України, краєзнавець Роман Фабрика.

Під час екскурсії, яку провів нам господар садиби п. Роман, студенти поринули в минуле, а саме на 200 років назад-це той період родинного дерева, який вдалося дослідити, а це, вдумайтесь, 150 професій - від ткачів, столярів, хліборобів до залізничників, вчителів, бухгалтерів та офіціантів. Про кожну з цих професій п. Роман може говорити годинами.

Музей цей досить цікавий, не схожий на інші - тут вільно фотографуєш, щупаєш експонати, пробуєш, як ними користуватись. Девіз музею “від плуга до комп’ютера ” влучно розкриває частину історії не тільки його родини, але і прогрес людства.

Студенти отримали масу позитивних вражень, про що залишили відгук в «Книзі гостей» музею, а також подякували за чудову можливість поспілкуватися з цікавим та харизматичним краєзнавцем, істориком Романом Фабрикою.

Коментарі

Код *: