Новини законодавства

Головна » Новини законодавства » Практика за кордоном – реальність!

Практика за кордоном – реальність!

28.02.2021
Додав: Адміністратор
Коментарі: 0
Переглядів: 1476

25 листопада дирекція коледжу підписала договір про співробітництво з одним із провідних коледжів у галузі туризму і гостинності у найбільшому туристичному центрі Туреччина місті Анталія.

Цей договір відкриває перед студентами коледжу спеціальностей «Туристичне обслуговування» та «Ресторанне обслуговування» можливості проходити стажування (практику) в кращих 5-зіркових готелях і ресторанах анталійського побережжя щороку протягом травня – вересня. Стажування можна проходити за різними програмами у сфері туризму, організації гостинності та ресторанного обслуговування.

Студентам буде надаватися проживання та харчування, а також можливість заробити від 300-500 $ за місяць. Після завершення стажування студенти отримають Сертифікат про проходження стажування за кордоном.

Крім того зараз на стадії завершення робота з підписання ще одного договору про стажування студентів в Італії . За схожою програмою студенти, які навчаються на спеціальності «Ресторанне обслуговування» зможуть пройти практику в італійських ресторанах і готелях на курортах Італії.

Студенти матимуть можливість ознайомитися з діяльністю іноземних туристичних фірм та ресторанів, поглиблять фахові знання та навички з готельного та ресторанного обслуговування. Але найголовніше це те, що студенти зможуть набути безцінного досвіду у роботі і спілкуванні, вдосконалити знання з іноземної мови і, звичайно, відпочити на кращих курортах.

В грудні до коледжу завітає делегація з Італії для підписання ще одного договору про співробітництво.

Коментарі

Код *: