Новини законодавства

Головна » Новини законодавства » Нові можливості співпраці

Нові можливості співпраці

28.02.2021
Додав: Адміністратор
Коментарі: 0
Переглядів: 1174

SoftServe - найбільша українська ІТ компанія, виробник програмного забезпечення та постачальник послуг з розробки, контролю якості та підтримки інформаційних систем і бізнес-рішень, яка налічує 29 офісів по усій Україні. SoftServe - найкращий роботодавець Центральної та Східної Європи.

24 листопада 2014 року у коледжі пройшла зустріч з директором компанії SoftServe Любомиром Ходаком, де викладачі та студенти мали змогу подивитися презентацію фірми, почути про такі нові технології програмування та напрямки в ІТ-сфері як Web-UI (HTML/CSS, JavaScript та ін.), Java, Scala, Automation Quality Control, DevOps та ін., та отримати змістовні відповіді на запитання. Велику увагу було приділено перфектному володінню англійською мовою та необхідністю постійно працювати з фаховою літературою.

Наталія, менеджер фірми, акцентувала увагу студентів на те, як можна зареєструватись для проходження навчання в ІТ Академії фірми та пройти тестування з англійської мови. Найбільш сміливі студенти отримали скромні сувеніри на згадку про цю зустріч.

А співпраця з компанією SoftServe почалась з того, що протягом трьох тижнів дванадцять кращих студентів випускних груп РПЗ-423 та РПЗ-424 пройшли там навчальну практику, отримавши можливість підвищити свої знання в напрямку створення кросбраузерних web-сторінок з використанням мов HTML та CSS та розробити свої проекти.

Фото

Коментарі

Код *: