Новини законодавства

Головна » Новини законодавства » Якісна практика – запорука працевлаштування

Якісна практика – запорука працевлаштування

28.02.2021
Додав: Адміністратор
Коментарі: 1
Переглядів: 1155

Необхідність інтеграції випускників ВНЗ України у європейський простір вимагає підвищення рівня як теоретичної, так і практичної підготовки випускників. Сучасна модель фахівця передбачає довести відповідність отриманих навичок і вмінь до професійної кваліфікаційної характеристики, що в свою чергу вимагає від студентів вміння самостійно вчитися, широко мислити, вирішувати проблеми, приймати рішення, діяти. Зрозуміло, що є певні труднощі в професійному освоєнні молодшого спеціаліста в умовах діяльності підприємства, тому в коледжі вдосконалюють технології професійного навчання з метою наближення їх до реальної професійної діяльності, пов'язаної з вирішенням непростих виробничих завдань.

У формуванні професійних навичок і вмінь, розширенні та поглибленні знань майбутнього спеціаліста, практичному засвоєнні сучасних технологій, програм та набутті професійного досвіду рівень і доступність баз практики важко переоцінити. Особливо плідною є співпраця коледжу з підприємствами, установами, які щороку надають можливість студентам пройти виробничу практику. Окремі з них, такі як ТзОВ «ПАККО Холдинг»,ТзОВ «Фірма Надія», установи ПАБ Приватбанк пропонують студентам працевлаштування вже під час проходження практики.

Перелік фірм, організацій, де студенти проходять практику постійно розширюється. Так, нещодавно студенти спеціальності Ресторанне обслуговування отримали запрошення пройти професійну практику в ЗФ ТОВ «Зірка Буковелю».

Нашими студентами спеціальності Маркетингова діяльність зацікавились керівники Тернопільської фірми «Молокія», філія якої є у Івано-Франківську. Нещодавно відбулась зустріч з директором цієї філії Воронюком В.Б., начальником торгового відділу Грубащук І.Р. та старшим менеджером з трейд-маркетингу фірми «Молокія» Марцінковською І.В. Студенти ознайомились з історією фірми, її сучасною діяльністю та перспективами розвитку, взяли участь у тренінгу. Десять студентів - маркетологів виявили бажання проходити практику саме в цій фірмі.

ФОТО

Коментарі

Код *: