Новини

Головна » Новини » Фестиваль-конкурс «Я маю право»

Фестиваль-конкурс «Я маю право»

21.09.2020
Додав: Адміністратор
Коментарі: 0
Переглядів: 980

В Івано-Франківську розпочався 10-й ювілейний фестиваль-конкурс «Я маю право», в якому беруть участь і наші талановиті студенти коледжу.Фестиваль є командним змаганням серед дітей навчально-виховних закладів у виявленні їх вмінь засвоювати та в художній формі демонструвати своє розуміння прав дитини, шляхів їх використання у ситуаціях, з якими вони зустрічаються в повсякденному житті. Фестиваль «Я маю право» є складовою частиною правової освіти дітей та має на меті фундаментальне вивчення і засвоєння неповнолітніми положень «Конвенції ООН про права дитини» щодо їх захисту від усіх форм психологічного та фізичного насильства, образ чи зловживань.

Впродовж двох місяців учасники фестивалю змагатимуться у різноманітних конкурсах, за результатами яких і визначиться переможець.

Першим етапом фестивалю був конкурс ілюстрацій «Великі права та обов’язки маленьких громадян України» з нагоди 25-річчя ратифікації Україною Конвенції ООН про права дитини. Учасники висвітлюють права дітей, виходячи зі змісту статей Конвенції, та визначають їх обов’язки для максимальної реалізації даного права, показавши свої здібності в образотворчому мистецтві. Вони намалювали в довільній формі по дві ілюстрації на аркуші формату А3 до статей Конвенції ООН про права дитини відповідно до результатів жеребкування.

Студенти ІФФКК коледжу імені С.Граната відзначились в цьому етапі фестивалю, адже ідею ілюстрації Сорочак Яни, яку втілювали разом із нею Курпіль Наталія, Гнатюк Валентина та Тисяк Віталій, визнали найкращою серед 12-и робіт інших учасників.

Призи та грамоти вручатимуть на урочистому заході, який відбудеться 30 листопада в Народному домі. Але попереду ще чотири етапи, тому бажаємо нашим студентам натхнення та перемоги в цьому фестивалі!!!

Всі фото за посиланням: https://www.facebook.com/FinkolIfUaOfficial

Коментарі

Код *: