Новини

Головна » Новини » Чому навчатися краще у нас?

Чому навчатися краще у нас?

23.09.2020
Додав: Адміністратор
Коментарі: 0
Переглядів: 1259

Кожному хочеться не помилитися при виборі професії. Але вибравши спеціальність, ще дуже важливо правильно зорієнтуватися у який вуз подати документи? Багато хто несе документи до університетів, хтось обирає навчання в коледжі. Чому варто надати перевагу нашому коледжу?

  1. Це дешевше. У коледжі до рівня молодшого спеціаліста (а це два-три роки) навчання коштує майже у два рази менше. Після коледжу будь-який університет залюбки прийме нашого випускника на ІІІ курс без ЗНО. Далі можна платити вже і по університетських цінах. В цілому навчання обійдеться значно дешевше.
  2. Коледж, на відміну від університетів, дасть вам  більш практичні знання, що дуже важливо для вашої майбутньої роботи. Випускники нашого  коледжу на роботі набагато краще і впевненіше себе почувають з дипломом коледжу  імені Граната, ніж будь-який свіжий магістр з університету. Це вже незаперечний факт. Практика це підтверджує кожного року.
  3. Знання, здобуті у коледжі, нічим не гірші за університетські. Менше теорії, більше практики – дає свій ефект!
  4. Після коледжу вже можна йти працювати і  заочно продовжувати навчатися до повної вищої освіти. Така схема краща. Знань коледжу достатньо для роботи, а диплом університету – хіба що для кар’єри.
  5. У коледжі цікавіше навчатися. Коли студентів до тисячі осіб, їм набагато простіше організувати дозвілля, відпочинок, спортивні розваги, туристичні походи тощо, ніж коли їх  в університеті декілька тисяч.
  6. Гуртожиток у нас поруч з навчальним корпусом. Не треба ранком чекати на громадський транспорт, щоб потрапити на заняття. Встав, протер очі – і на пари! :))
  7. Багато хто намагається потрапити на навчання за державні кошти. Не будемо вас переконувати, що цього не потрібно робити. Але якщо вже йти на платне навчання, то коледж  імені Граната  це найкращий варіант! У нас немає корупції. У нас все прозоро і справедливо. У нас немає любимчиків у викладачів. Тут не збирають коштів на ремонти, на подарунки викладачам до дня народження, на бланки, на папір, не потрібно оплачувати за інтернет, і багато чого іншого не потрібно. У цьому питанні ми виглядаємо як білі ворони. Але ми цим пишаємося. Це наше досягнення.
  8. У нас прекрасна матеріально-технічна база, сучасні кабінети і аудиторії, оснащені новою технікою, найкращий у місті спортивний комплекс,  є навіть автошкола.
  9. І останнє – ми на відміну від  інших (що приховують це від абітурієнтів) навчаємось не у дві зміни, а в одну.

Тож радимо подумати. Прийом документів розпочато.

Не вагайтесь, ми найкращі.

Ласкаво просимо у класний коледж!

Чекаємо вас за адресою: м. Івано-Франківськ, вул.. С. Бандери, 79.

Телефон приймальної комісії: 0342 32331 або 067 11 067 17

Коментарі

Код *: