Роботодавцям

Роботодавцям!

Відповідно до діючих угод Івано-Франківського фінансово-комерційного коледжу імені С. Граната з передовими підприємствами та установами Івано-Франківська та області студенти коледжу успішно проходять виробничу практику безпосередньо на конкретному робочому місці. Завдяки цій системі безперервного навчання роботодавець має можливість побачити якість підготовки студентів, а студенти, в свою чергу – продемонструвати рівень набутих під час навчання теоретичних знань та здобути практичні навички.

Все більше студентів отримують запрошення на роботу одразу після одержання диплому молодшого спеціаліста, адже під час проходження практики вони показують справжній професіоналізм та відповідальне ставлення до своїх обов’язків.

Шановні роботодавці!

Запрошуємо Вас до співпраці!

Просимо Вас надсилати свої пропозиції щодо проходження студентами практики на Вашому підприємстві, можливості працевлаштування, а також відгуки про студентів-практикантів та випускників коледжу, які стали Вашими працівниками на E-mail: info@finkol.if.ua. Ми обов’язково розмістимо їх на відповідній сторінці нашого сайту.

Ви також маєте можливість брати участь у заходах, які проводяться в коледжі щодо сприяння працевлаштуванню студентів (дні кар’єри, “круглі столи”, семінари-практикуми, науково-практичні конференції, ярмарки вакансій, проведення зустрічей з кращими випускниками коледжу і т.п.), робити заявки на певних фахівців, брати участь у навчальному процесі, надавати місця для проходження практик.

Більш детальну інформацію щодо форм співпраці, видів практики, графіку їх проходження, кількості студентів за спеціальностями можна отримати в підрозділі сприяння працевлаштуванню студентів у Яковини Ірини Олексіївни, тел. (0342) 750495, 0668421752.