Підрозділ сприяння працевлаштуванню

Головна » Випускнику » Підрозділ сприяння працевлаштуванню

Підрозділ сприяння працевлаштуванню студентів та випускників (далі –Підрозділ) створений в коледжі 24 травня 2011 року.

Мета діяльності Підрозділу - налагодження зв’язків між студентами - майбутніми фахівцями і роботодавцями.

Підрозділ очолює завідувач практикою Яковина Ірина Олексіївна. В його роботі беруть участь завідувачі відділень, голови фахових циклових комісій, викладачі, голова ради студентського самоврядування коледжу, представники студентської ради.

Основні завдання Підрозділу

1. Сприяння працевлаштуванню студентів та випускників.

2. Проведення постійного аналізу попиту і пропозиції на ринку праці фахівців, підготовку яких здійснює коледж.

3. Налагодження співпраці з державною службою зайнятості населення, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності, які можуть бути потенційними роботодавцями для студентів і випускників.

4. Забезпечення координації дій з центральними та місцевими органами виконавчої влади, службами зайнятості населення, підприємствами, установами та організаціями (роботодавцями) щодо оптимального узгодження реальних потреб ринку праці та ринку освітніх послуг.

5. Інформування студентів і випускників коледжу про вакантні місця на підприємствах, в установах та організаціях, що відповідають їх фаховій підготовці (спеціальності).

Функції Підрозділу

1. Співпраця з потенційними роботодавцями і забезпечення оперативного заповнення вакансій.

2. Налагодження ділових стосунків коледжу з центральними та місцевими органами виконавчої влади, службами зайнятості, підприємствами, установами та організаціями (роботодавцями) тощо з питань професійної підготовки та працевлаштування студентів і випускників.

3. Запровадження системи зворотного зв’язку між підприємствами, установами та організаціями (роботодавцями) і ВНЗ для отримання об’єктивної оцінки якості фахової підготовки.

4. Вивчення динаміки попиту на відповідних фахівців на ринку праці.

5. Створення бази даних про студентів і випускників, що звернулися до Підрозділу щодо працевлаштування.

6. Накопичення банку потенційних підприємств, установ і організацій (роботодавців) для студентів та випускників та надання інформації про вакантні місця роботи.

7. Організація роз’яснювальної роботи серед студентів та випускників щодо нормативно-правових актів з питань державного регулювання зайнятості та трудових відносин.

8. Організація зустрічей роботодавців зі студентами та випускниками з питань можливості їх подальшого працевлаштування на конкретних підприємствах.

9. Здійснення моніторингу працевлаштування випускників та відстеження їх кар'єрного зростання.

10. Планування і координація роботи щодо організації зайнятості студентів, які бажають працювати у вільний від навчання час, в тому числі і під час літніх канікул в студентських трудових загонах.

Студентам коледжу
Підрозділ пропонує
  • взяти участь у тренінгах із технологій ефективного пошуку роботи, планування майбутньої підприємницької кар’єри, а також стати організаторами таких тренінгів;
  • отримати додаткову освіту на семінарах, сертифікованих навчальних курсах, у бізнес-проектах, тощо;
  • розмістити своє резюме на сторінці Підрозділу на сайті коледжу.


Шановні роботодавці!
Ви маєте можливість
  • взяти участь у Ярмарку кар’єри та в інших спільних проектах;
  • розмістити на сайті коледжу інформацію щодо вакансій постійної тимчасової чи сезонної роботи;
  • започаткувати стипендіальні програми для відбору персоналу.

Підрозділ запрошує до співпраці усіх студентів коледжу.

Дійте! Будьте активні! Тільки так Ви себе реалізуєте у житті!

Підрозділ активно співпрацює з Івано-Франківським міським центром зайнятості, Івано-Франківським обласним молодіжним центром праці, відділом кадрів Івано-Франківської облспоживспілки, представниками організацій, підприємств та установ, на базі яких студенти коледжу проходять навчальну та виробничу практику, випускниками коледжу – роботодавцями, приватними фірмами, які займаються питаннями працевлаштування, тощо.

Підрозділ коледжу організовує тренінги, які допомагають студентам опановувати технологіями ефективного пошуку роботи, планування майбутньої підприємницької діяльності.