Історія

Головна » Про коледж » Історія

Історія коледжу розпочинається в першій половині ХХ ст., коли на теренах області у 1944 відкрився учбово-курсовий комбінат. У 1945 створена Станіславська торгово–кооперативна школа, яка готувала фахівців для споживчої кооперації області: продавців, бухгалтерів, ревізорів.

В 1978 році було засновано Івано-Франківський кооперативний технікум та Івано-франківське професійно-технічне училище. У 1989 році на базі коледжу створено музей споживчої кооперації області. На сьогодні – це один з найкращих вузівських музеїв системи споживчої кооперації України.

У вересні 1991 кооперативний технікум та професійно-технічне училище були реорганізовані в Івано-Франківський комерційний коледж. Він у 2002 році переіменований у вищий навчальний заклад - Івано-Франківський фінансово-комерційний кооперативний коледж імені С. Граната.

Першим директором закладу був В.П. Скробач. Згодом коледж очолювали Е.Є. Щербина та Г.Т. Панчук. З 1998 року директором коледжу став кандидат юридичних наук, доцент В.М. Кофлан.

З 2007 року коледж розпочинає співробітництво з Львівською комерційною академією. Її студентами стають сотні випускників коледжу.

У 2008 році за багаторічну інноваційну педагогічну діяльність у модернізації освіти України Міністерство освіти і науки України та Академія педагогічних наук України присвоїли коледжу почесне звання «Лідер сучасної освіти», а в 2012 році - за активне впровадження здобутків педагогічної науки в освітню практику нагороджений Почесним дипломом. Варто зазначити, що за час свого існування коледж отримав десятки інших нагород, подяк і відзнак. Проте найбільшим визнанням для нашого закладу є відгуки роботодавців та рекомендації студентів, які запрошують на навчання своїх друзів, родичів та знайомих.