Абітурієнту

Головна » Абітурієнту

Коледж Граната Якщо Ти прагнеш навчатися і вдосконалювати себе, вміти відстояти свою думку, бажаєш пізнати навколишній світ більше, цікаво і корисно проводити час 365 днів на рік, після закінчення, школи активно будувати кар'єру, тоді реалізуй свої бажання в Коледжі Граната!

Наш Коледж відкритий для кожного,хто хоче стати професіоналом в омріяній справі, весело та незабутньо провести найкращі роки пори студентства.

В Івано-Франківському фінансово-комерційному кооперативному коледжі імені С.Граната створено всі умови для формування особистості, що усвідомлює свою відповідальність за власне майбутнє.

Коледж Граната - це сучасний вищий навчальний заклад європейського зразка. В 2013 році коледж святкував 35-річчя з дня заснування.

За багаторічну інноваційну педагогічну діяльність у модернізації освіти України Міністерство освіти і науки України та Академія педагогічних наук України присвоїли Коледжу Граната почесне звання «Лідер сучасної освіти».

Про те, що це високоякісний і авторитетний навчальний заклад з власною ефективною моделлю освіти, свідчать відгуки роботодавців.

Студенти, які навчаються в коледжі, рекомендують своїм друзям і знайомим вступати до цього вищого навчального закладу.